День у школі
Головна сторінка > День у школі
Training
line
Навчання в DEC life school
У DEC life school дитина вивчає академічні дисципліни, які необхідні, та отримує те, що хоче: реалізує свій творчий потенціал, займається спортом, грає, товаришує та живе щасливим життям
Day in school
line
День у школі
Час
Заняття
9.00-9.10
Загальний збір
9.10-9.20
Планування дня у групі
9.20-9.35
Тихе читання
9.35-10.20
Заняття з програмного блоку
10.30-11.15
Заняття з програмного блоку
11.15-11.30
Перекус
11.30-12.15
Заняття з програмного блоку / Проектна діяльність
12.25-13.10
Заняття з програмного блоку / Проектна діяльність
13.10-13.40
Обід
13.40-14.20
Прогулянка
14.20-14.40
Світові новини
14.40-15.00
Рефлексія
15.00-15.45
Студія 1
15.45-16.00
Перекус
16.00-16.45
Студія 2
16.45-18.00
Вечеря / Прогулянка
Кількість годин
Академічний блок
6
Математика (алгебра / геометрія)
6
Українська мова, література, зарубіжна література
6
Англійська мова
2
Німецька / китайська / французька мова
1
Біологія
1
Хімія
1
Фізика
2
Історія
1
Географія
Додатково
2
Філософія
2
Дебаты
1
Профорієнтація
2
Спорт
2
IT
1
Музика
1
Арт
4
Самостійне навчання
1
Індивідуальна робота з ментором / тьютором
Program
line
Програма та предмети
У DEC life school діти вивчають академічні предмети, необхідні для атестації
icon
Мовний блок
line
Українська
Англійська
На вибір:
Німецька
Французька
Китайська
icon
Природознавство
line
Біологія
Хімія
Фізика
Математика
icon
Гуманітарні науки
line
Філософія
Історія
Українська та зарубіжна література
icon
Фізична активність
line
Фізкультура
Self-knowledge
line
Самопізнання
Рефлексія, щоденні практики уважності та медитація
Вчимо дітей аналізувати свій стан і відкрито говорити про свої почуття, інтереси, переживання
Завдяки рефлексії діти навчаються аналізувати свій емоційний стан, переживання, найяскравіші події дня. Учні починають більше спілкуватися між собою та зміцнюють зв'язки з батьками.
DEC life school — єдина школа в Україні, яка практикує практики уважності для дітей і дорослих.
Вони розвивають концентрацію, допомагають фокусуватися на важливому, помічати деталі.
Languages
line
Іноземні мови у школі
line
Іноземні мови у школі
Ми віримо у принцип багатомовності та приділяємо особливу увагу вивченню іноземних мов.
Базовые предметы в школе преподают на украинском языке.
Базові предмети у школі викладають українською мовою. В цілому, діти, тьютори, викладачі можуть спілкуватися і вчитися українською, російською, англійською мовами.
Англійська — обов'язкова мова для вивчення, але додатково діти можуть вивчати французьку, німецьку, китайську.
line
Чому наші учні знають і люблять англійську
Авторська методика DEC school (7 років досвіду) з ігровими елементами
В 2 рази більше занять, ніж в державній програмі
Навчання із сертифікованими викладачами та носіями мови із 6 країн світу
Studio
line
20+ студій для пошуку інтересів дитини
Діти навчаються в сферах, які їм найбільш цікаві, у форматі edutainment — на перетині освіти та розваг
STEM
Живопис
Дрони
IT junior
Шахи
Акторська майстерність
Digital storytelling
3D printing
Фотомистецтво
Arts and Crafts
Айкідо
Хіп-Хоп
Lego Creativity
Game development
Риторика
Журналістика
Дебаты
Break dance
Вокал
Сучасний танець
Папараці
Life
Яскраве
та цікаве життя
У DEC life school ми віримо, що школа повинна бути затишним, яскравим та безпечним місцем, куди учні приходять із радістю.
Саме тому ми з особливою увагою пропрацювали найдрібніші деталі життя дітей під час навчального процесу.
Відпочинок та прогулянки
Чітко спланований день та розподіл навантаження. Різні види активності, перерви між заняттями, відпочинок на свіжому повітрі, події поза стінами школи.
Харчування
Три спеціально розроблених дитячих меню збалансованого харчування: традиційне, вегетаріанське, дієтичне. З нами працює ресторан А-класу.
Безпека
Школа знаходиться на Оболонській набережній: у місці, оточеному парками і далекому від завантажених доріг. Діти завжди під наглядом тьюторів і самостійно не виходять зі школи.
Cost of education
Вартість навчання
30 000 грн.
Вартість навчання у школі на місяць, включно з іноземними мовами та студіями
30 000 грн.
Вступний внесок. У перший місяць навчання у школі
Харчування оплачується додатково
Діє система знижок для двох і більше учнів з однієї сім'ї
Program
Запишіться на індивідуальну міні-екскурсію до DEC life school
Для чого потрібна екскурсія
Дізнаєтеся більше про школу та її переваги
Відвідайте головні приміщення школи, подивіться, як проходить урок
Отримайте відповіді на будь-які запитання про школу і навчання
Зустріньтеся з викладачами і керівництвом школи
Заповніть заявку
і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Політика конфіденційності

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згоду з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільної реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

Відмова від відповідальності

Відповідно до чинного законодавства, Адміністрація відмовляється від будь-яких запевнень і гарантій, надання яких може іншим чином матися на увазі, і відмовляється від відповідальності щодо Сайту, Вмісту та їх використання.

Ні за яких обставин Адміністрація Сайту не буде нести відповідальності ні перед якою стороною за будь-якої прямої, непрямої, особливий або інший непрямий збиток в результаті будь-якого використання інформації на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, на який є посилання з нашого сайту, виникнення залежності, зниження продуктивності, звільнення або переривання трудової активності, а також і відрахування з навчальних закладів, за будь-яку упущену вигоду, припинення господарської діяльності, втрату програм або даних у ваших інформаційних системах чи іншим чином, що виникли в зв'язку з доступом, використанням або неможливістю використання Сайту, Вмісту або будь-якого пов'язаного інтернет-сайту, або непрацездатністю, помилкою, недоглядом, перебоєм, дефектом, простоєм в роботі або затримкою в передачі, комп'ютерним вірусом або системним збоєм, навіть якщо адміністрація буде явно повідомлено про можливість такого збитку.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами права. Користувач погоджується з тим, що норми і закони про захист прав споживачів не можуть бути застосовані до використання їм Сайту, оскільки він не робить відплатних послуг.

Використовуючи даний Сайт, Ви погоджуєтесь з «Відмовою від відповідальності» і встановленими Правилами і приймаєте всю відповідальність, яка може бути на Вас покладена.

Згода з розсилкою

Заповнюючи форму на нашому сайті- ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності. Також ви погоджуєтеся з тим, що ми маємо право розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках:

1) З Вашої згоди: У всіх інших випадках перед передачею інформації про Вас третім сторонам наша Компанія зобов'язується отримати Ваше явне згоду. Наприклад, наша Компанія може реалізовувати спільну пропозицію або конкурс з третьою стороною, тоді ми попросимо у Вас дозвіл на спільне використання Вашої особистої інформації з третьою стороною.

2)Компаніям, працюючим від нашого особи: Ми співпрацюємо з іншими компаніями, які виконують від нашого особи функції бізнес підтримки, в зв'язку з чим Ваша особиста інформація може бути частково розкрита. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки з метою надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам в ситуаціях, відмінних від випадків, коли це викликано необхідністю надання обумовлених послуг. Приклади функцій бізнес підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів і бонусів, проведення опитувань серед клієнтів і управління інформаційними системами. Ми також розкриваємо узагальнену неперсоніфіковану інформацію при виборі постачальників послуг.

3)Дочірнім і спільним підприємствам: Під дочірнім або спільним підприємством розуміється організація, не менше 50% пайової участі якої належить Компанії. При передачі Вашої інформації партнеру по дочірньому або спільному підприємству наша Компанія вимагає не розголошувати цю інформацію іншим сторонам в маркетингових цілях і не використовувати Вашу інформацію будь-яким шляхом, що суперечить Вашим вибором. Якщо Ви вказали, що не хочете отримувати від нашої Компанії будь-які маркетингові матеріали, то ми не будемо передавати Вашу інформацію своїм партнерам по дочірнім та спільним підприємствам для маркетингових цілей.

4)На спільно позиціонуються або партнерських сторінках: Наша Компанія може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції і заходи щодо просування товару на спільно позиціонуються сторінках нашого сайту. При запиті анкетних даних на таких сторінках Ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію відповідно до власного повідомленням про конфіденційність, з яким Ви можете ознайомитися перед наданням інформації про себе.

5) При передачі контролю над підприємством: Наша Компанія залишає за собою право передавати Ваші анкетні дані в зв'язку з повною або частковою продажем або трансфертом нашого підприємства або його активів. При продажу або трансферт бізнесу наша Компанія надасть Вам можливість відмовитися від передачі інформації про себе. У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе далі надавати Вам послуги або продукти, раніше надані нашою Компанією.

6) Правоохоронним органам: Наша Компанія може без Вашого на те згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам по кожній із наступних причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або постанов суду; участь в урядових розслідуваннях; допомога в запобіганні шахрайства; а також зміцнення або захист прав Компанії або її дочірніх підприємств.

Вся особиста інформація, яка передана Вами для реєстрації на нашому сайті, може бути в будь-який момент змінена або повністю вилучена з нашої бази з Вашого запиту. Для цього Вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовую контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту.

Якщо Ви захочете відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, ви можете це зробити в будь-який момент за допомогою спеціального посилання, яка розміщується в кінці кожного листа.