ОСЬ ЧОМУ Відбити у дитини жагу до знань доволі просто

Чому діти після 10 років трохи відсторонюються?

Відбити у дитини жагу до знань доволі просто
 • У дитини з’являються нові зовнішні орієнтири для розвитку, якщо, ви як родина, встигли вибудувати їй справжні тили у сім’ї.
 • Вона більше спілкується з однолітками та дорослими, намагається заявити про себе як про особистість.
 • Значимих дорослих у її житті стає все більше – це і викладачі-предметники, і наставники у школі, не забуваймо про кумирів з медіа.
 • Чи існує спосіб допомогли дитині пройти легко період пубертату?
 • Як навчитися надавати їй підтримку без тиску та гіперопікування? 

Дізнайтеся про це на відкритій події  
від DEC life school.

На зустрічі
ми розповімо:

На зустрічі ми розповімо:
 • 01.

  Що відбувається з дитиною у перехідному віці (з 10 років і далі).

 • 02.

  Як проходить відокремлення дитини від родини за Теорієї прихильності.

 • 03.

  Як змінюється її відчуття власного тіла і особистості.

 • 04.

  Чому дитина часто втрачає мотивацію до навчання.

 • 05.

  Що відбувається в цей час із навчанням і предметами у школі, з якими новими викликами зустрічається підліток.

 • 06.

  Навіщо потрібно рідним бути делікатними і чутливими у вихованні підлітків, і що саме ми маємо на увазі під «делікатністю» і «чутливістю».

 • 07.

  Які завдання перед собою має ставити відповідальна школа у навчанні підлітків.

 • 08.

  Яку роль відіграє тьютор, наставник та інші значимі дорослі у навчанні дітей перехідного віку.

 • 09.

  Як ми навчаємо дітей перехідного віку у нас у DEC life school.

На зустрічі ми розповімо: МИ РОЗПОВіМО

Як DEC life school змінює
життя дітей на краще

 • Індивідуальний план

  Кожна дитина навчається за власним планом, що враховує її персональні особливості, інтереси, таланти та емоційну зрілість.

 • Розкриття потенціалу

  У DEC life school працює понад 30 студій позашкільної освіти. Кожна дитина знайде те, що її зацікавить, допоможе розкрити таланти і знайти своє покликання.

 • Не тільки школа

  Освіта не обмежується школою - учні регулярно відвідують музеї, театри, виставки, офіси відомих компаній, подорожують Україною та світом

 • Всебічна підтримка

  Викладачі, які допомагають і надихають тьютори, які спілкуються з дітьми на рівних, постійний супровід психолога та батьки, які активно залучені у життя школи

 • Свобода та розвиток

  Ми прагнемо виховати лідерів, що розуміють повну картину світу. Наші студенти не бояться помилятися та шукати свої вподобання — а ми надихаємо їх на цей пошук.

 • Комфортні умови

  Школа знаходиться на мальовничій Оболонській набережній, далеко від галасливих вулиць. Всі приміщення оснащені сучасними меблями, облаштовано численні куточки відпочинку. Для студентів готують збалансовані страви за дитячим меню.

 • ЗАВІТАТИ НА ЗУСТРІЧ
  //
  + DEC
ДОСВІД Своїми знаннями та досвідом поділяться:

Своїми знаннями та досвідом поділяться:

Своїми знаннями та досвідом поділяться:
Керівник, викладачі та академічний директор школи DEC life school. 

Ми розкриємо тему зустрічі та з радістю відповімо на будь-які ваші запитання.

Зробіть перші кроки до щастя та становлення дитини

Завітайте до нас на відкриту зустріч , щоб:
 • дізнатися, як правильно вибудовувати стосунки з вашою дитиною, яка дорослішає на очах;
 • навчитися надавати дитині необхідну їй підтримку у період пубертату;
 • особисто познайомитись з керівниками школи та поставити будь-які запитання;
 • своєчасно подбати про правильний вибір школи та вчителів для майбутнього своєї дитини.

Просп. Героїв Сталінграду, 10д, буд. Гольф Центру, Оболонь

Вхід вільний, але кількість місць обмежена

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згоду з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

Відповідно до чинного законодавства, Адміністрація відмовляється від будь-яких запевнень і гарантій, надання яких може іншим чином матися на увазі, і відмовляється від відповідальності щодо Сайту, Вмісту та їх використання.

Ні за яких обставин Адміністрація Сайту не буде нести відповідальності ні перед якою стороною за будь-якої прямої, непрямої, особливий або інший непрямий збиток в результаті будь-якого використання інформації на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, на який є посилання з нашого сайту, виникнення залежності, зниження продуктивності, звільнення або переривання трудової активності, а також і відрахування з навчальних закладів, за будь-яку упущену вигоду, припинення господарської діяльності, втрату програм або даних у ашіх інформаційних системах чи іншим чином, що виникли в зв'язку з доступом, використанням або неможливістю використання Сайту, Вмісту або будь-якого пов'язаного інтернет-сайту, або непрацездатністю, помилкою, недоглядом, перебоєм, дефектом, простоєм в роботі або затримкою в передачі, комп'ютерним вірусом або системним збоєм, навіть якщо адміністрація буде явно повідомлено про можливість такого збитку.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами права.

Користувач погоджується з тим, що норми і закони про захист прав споживачів не можуть бути застосовні до використання їм Сайту, оскільки він не робить відплатних послуг.

Використовуючи даний Сайт, Ви погоджуєтесь з «Відмовою від відповідальності» і встановленими Правилами і приймаєте всю відповідальність, яка може бути на Вас покладена.

Заповнюючи форму на нашому сайті - ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності. Також ви погоджуєтеся з тим, що ми маємо право розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках:

1) З Вашої згоди: У всіх інших випадках перед передачею інформації про Вас третім сторонам наша Компанія зобов'язується отримати Ваше явне згоду. Наприклад, наша Компанія може реалізовувати спільну пропозицію або конкурс з третьою стороною, тоді ми попросимо у Вас дозвіл на спільне використання Вашої особистої інформації з третьою стороною.

2) Компаніям, працюючим від нашого особи: Ми співпрацюємо з іншими компаніями, які виконують від нашого особи функції бізнес підтримки, в зв'язку з чим Ваша особиста інформація може бути частково розкрита. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки з метою надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам в ситуаціях, відмінних від випадків, коли це викликано необхідністю надання обумовлених послуг. Приклади функцій бізнес підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів і бонусів, проведення опитувань серед клієнтів і управління інформаційними системами. Ми також розкриваємо узагальнену неперсоніфіковану інформацію при виборі постачальників послуг.

3) Дочірнім і спільним підприємствам: Під дочірнім або спільним підприємством розуміється організація, не менше 50% пайової участі якої належить Компанії. При передачі Вашої інформації партнеру по дочірньому або спільному підприємству наша Компанія вимагає не розголошувати цю інформацію іншим сторонам в маркетингових цілях і не використовувати Вашу інформацію будь-яким шляхом, що суперечить Вашим вибором. Якщо Ви вказали, що не хочете отримувати від нашої Компанії будь-які маркетингові матеріали, то ми не будемо передавати Вашу інформацію своїм партнерам по дочірнім та спільним підприємствам для маркетингових цілей.

4) На спільно позиціонуються або партнерських сторінках: Наша Компанія може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції і заходи щодо просування товару на спільно позиціонуються сторінках нашого сайту. При запиті анкетних даних на таких сторінках Ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію відповідно до власного повідомленням про конфіденційність, з яким Ви можете ознайомитися перед наданням інформації про себе.

5) При передачі контролю над підприємством: Наша Компанія залишає за собою право передавати Ваші анкетні дані в зв'язку з повною або частковою продажем або трансфертом нашого підприємства або його активів. При продажу або трансферт бізнесу наша Компанія надасть Вам можливість відмовитися від передачі інформації про себе. У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе далі надавати Вам послуги або продукти, раніше надані нашою Компанією.

6) Правоохоронним органам: Наша Компанія може без Вашого на те згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам по кожній із наступних причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або постанов суду; участь в урядових розслідуваннях; допомога в запобіганні шахрайства; а також зміцнення або захист прав Компанії або її дочірніх підприємств.

Вся особиста інформація, яка передана Вами для реєстрації на нашому сайті, може бути в будь-який момент змінена або повністю вилучена з нашої бази з Вашого запиту. Для цього Вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовую контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту.

Якщо Ви захочете відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, ви можете це зробити в будь-який момент за допомогою спеціального посилання, яка розміщується в кінці кожного листа.